Lecture en cours
Mijia Mirror Dashcam - enregistreur avec une caméra de recul

Mijia Mirror Dashcam

La sécurité routière et les bureaux d'enregistrement de voitures sont un sujet important, en particulier en Russie. De temps en temps, de nouveaux films apparaissent sur le Web et présentent la virtuosité des conducteurs russes. Une caméra de voiture dans le véhicule peut aider efficacement à lutter contre la compagnie d’assurance et à confirmer que nous étions innocents lors de l’incident. Xiaomi a présenté un nouveau rétroviseur avec enregistreur, Mijia Mirror Dashcam. Attention cependant, dans certains pays, les caméras dans la voiture sont interdites, par exemple, Austra et Suisse.

Mijia Mirror Dashcam

Le miroir intelligent Xiaomi est doté d'un écran tactile IPS au format 5 et à la résolution 854 x 480. La caméra frontale est équipée d’un objectif Sony IMX323 avec obturateur f / 1.8. L'angle de vue est 160 degrés. Une option intéressante consiste à acheter en option la caméra arrière.  Pole widzenia wynosi  138 stopni i jest wodoodporna IPX7. Podczas cofania lusterko automatycznie przełączy się na obraz z tyłu. Obie kamery mogą jednocześnie nagrywać i robić zdjęcia w rozdzielczości 720p. Nie straszny im mróz i upadły, działają bez problemu w temperaturach od  -20 ° C do + 70 ° C.

Mijia Mirror Dashcam

Mijia Mirror Dashcam posiada wbudowany  akumulator o pojemności  470mAh, tradycyjnie jak w większości akcesorii samochodowych ładowanie odbywa się poprzez gniazdo zapalniczki. Afin de préserver les vidéos enregistrées, il prend en charge karty microSD od 16 GB do 64 GB klasy 10. Urządzenie łączy się z aplikacją Mijia przez Wi-Fi. Zarówno filmy jak i nagrania można oglądać za pomocą aplikacji w czasie rzeczywistym. Dodatkowo za pośrednictwem aplikacji można również zapisać zdjęcie i film w pamięci smartfona aby zachować kluczowe dowody. Oprócz przycisków dotykowych można również sterować za pomocą głosu, jednak oczywiście nie w języku polskim. Po wypowiedzeniu komendy urządzenie potrafi wykonać zdjęcie. Rozpocząć krótki film, zarówno z kamery przedniej jak i znajdującej się z tyłu lub przełączyć się w tryb cofania i wyświetlić obraz znajdujący się za pojazdem.

Voir aussi
Chaussures Mijia

Mijia Mirror Dashcam

Użytkownicy nie muszą usuwać seryjnych lusterek wstecznych, które są montowane w samochodzie. Inteligentne lusterko od Xiaomi można po prostu przymocować do niego za pomocą dołączonych pasków zaciskowych.

Mijia Mirror Dashcam będzie dostępny od 16 czerwca. Cena za lusterko to 399 juanów, $62. Kamera tylnia to koszt 99 juanów, $15 i jest opcjonalna. 

Scroll To Top